Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-01-23 07:12:42

Kolec

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 22
Punktów :   

To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

Słuchajcie.
Przytrafiło mi sie usnac przed kompem....no i mnie gosciu zjechał Ja to luzak jestem ale pasowało by sie odgryźć

Mysle sobie...trzeba sie zemscic Troche myslałem analizowałem...i doszedłem do wniosku ze niestety  nie damy rady.
Dlaczego? Juz mowie -  Normalnie to ja cierpliwy jestem i jestem pewien ze wykonczylibysmy serwer...tylko jak zwykle... na to potrzeba czasu...ktorego tu niestety nie ma!! stajemy sie pozywka dla PRO. Wszystko bierze w łeb przez ten CHOLERNY RESTART serwera w kwietniu. Po prostu nie zdazymy "załatwic" spraw.
Obserwowałem troche sojusz...aktywnosc, analizowałem itd. Ze strategicznego punktu wyjscia...musimy zaczac współpracowac bo tak jak kazdy bedzie sie sam budował to...taj jak mowie pozywka dla innych. dlatego mam PROPOZYCJE

W moim mniemaniu mamy tylko 1 wyjscie. Podzielic sie na grupy po np 3-4 osoby i te 3 osoby zaczna pompowac surke...wszystko w ta 4-tą. Ona dostanie "kopa"..zaczyna wtedy non stop budowac wojsko...i wtedy moze bedzie w stanie załatwic sprawy za cała 4 koszac ludzi wskazanych przez pozostała 3-ke po kolei.

Albo wszyscy skladaja sie na 2-3 osobt...po 3 dniach zmiana...na nastepne 3 ..az przyjdzie kolej na zrzutke wszystkich na ciebie. nie wiem Dyskutujmy...bo tak jak teraz to nas wykoncza a z kazdym atakiem wrog mocniejszy a my słabsi !

Czesc ludzi i tak nie ma za bardzo czasu i tacy mogliby wchodzic na konto 2-3-5 razy dziennie na pare sekund po to tylko zeby wysłac surke. szybko...zostali by odciazeni..bez stresu..bo i tak w kwietniu bum

co Wy na to??? Podoba sie wam pomysł? Jezeli go zaakceptujemy to
pisac w temacie kto mogłby sie poswiecic...a kto na 100% byłby aktywny !!!

Propozycja jest dla starych członków ekipy WG...bo wiadomo ze jeszcze bedziemy razem w cos przeciez grac po restarcie chyba ze jakis nowy czlonek bedzie sie chciał dołaczyc....w przyszłosci grajac z nami...stanie sie starym

BTW
kroją sie spotkania w realu...ale o tym potem

Offline

 

#2 2009-01-23 09:41:19

ejvo

Zaufany

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

hmmm... to jest jakis pomysł ;> można tak zrobić

Offline

 

#3 2009-01-23 09:46:13

Kolec

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 22
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

ja moge słać surke Tezie i bobkowi  kto tam potrzebowac bedzie akurat.

Offline

 

#4 2009-01-23 19:12:56

lupka_13in

Zaufany

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

wiesz co dla mnie to jest głupi pomysł
to jest taka ucieczka od problemów każdy jest farma ale widzę ze w ta grę możesz wszystko odbudować a jak jeszcze sie dobrze skoncentrujesz to można dobrze farmic :)pozdrawiam   w sumie nie jestem z wami w klanie

ale róbcie co chcecie

Offline

 

#5 2009-01-23 20:29:28

Kolec

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 22
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

chociaz jeden sie wypowiedział moze i głupi pomysł...dlatego daje pod dyskusje..przeciez jest demokracja.  wcale nie mowie ze tak trzeba zrobic...

Offline

 

#6 2009-01-23 20:48:22

morkun4

Zaufany

Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

Kolec pomysł bardzo dobry. Możemy grupy utworzyć wg. współrzędnych, jeżeli coś złego stanie się w danej grupie, powinna to zgłosić na forum i wybrać rozwiązanie np. komu przekazać surówkę, ewentualnie poprosić o wsparcie innej grupy. Można też wskazać lidera danej grupy ale nie wiem czy to nie za duża kombinacja.

Offline

 

#7 2009-01-23 21:51:26

teza

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

Kolcu ja do tej rundy podeszłabym bardziej lajtowo
tu mamy podpatrywać, pytać i się uczyć..... również na błędach, przecież takie były założenia,a że trafiliśmy do super ligi........to może i dobrze postarajmy się zrobić tu tyle ile laicy potrafią,a kolejną rundę Ekipa pozamiata i tyle

To oczywiście nie wyklucza podziału na grupy, ale to się właściwie już stało samoistnie przynajmniej w moim przypadku
ze względu na sąsiedztwo Grzyby, joe (nie ma Go na mapie Klanu,ale traktujmy Go jak członka Ekipy) ja i postaram się wciągnąć do współpracy Utracjusza może.... 
Wy też poszukajcie sąsiadów i zacznijcie się wspierać

Offline

 

#8 2009-01-23 23:46:46

Kolec

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 22
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

No skora tak mowicie... tylko wkurzam sie jak przzez własne błedy teraz człowieka jadą...tego co mnie pojechał to ja i tak dostane i ta w swoje łapy...ale mysle tez o innych kazdy ma jakiegos podpadnietego:)

Offline

 

#9 2009-01-24 00:12:18

teza

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

pewnie ale nauka na pierwszym planie
z porachunkami...... zdążymy

Offline

 

#10 2009-01-25 08:54:29

Bobekkozi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

Jestem za . i do dyspozycji. ostatnio jakoś grze przeznaczam trochę mniej czasu ale i tak dużo bo ok 4 godz dziennie. walcie jak w dym.

Offline

 

#11 2009-01-25 16:02:11

nicoll

Zaufany

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

ja też jestem za Może ostatnio mało gadam ale jestem na bieżąco w wydarzeniach soju i do gry zaglądam też dosyć często więc z pomocą ode mnie nie będzie problemu:)

Offline

 

#12 2009-01-26 19:58:02

Grzyby

Zaufany

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

Popieram tezę. Luzik i tyle. Za późno zaczęłiśmy żeby rozdawać tutaj karty, więc się uczmy

Offline

 

#13 2009-01-27 17:38:17

Pabi21

Zaufany

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

Kto potrzebuje surki... pisac... ja nie gram... i wszytskich za to przepraszam... ale gra mi sie nie podoba... w sumie mam spokoj jada mnie tylko wtedy kiedy ze 3 dni sie nie loguje... a tak spokoj... wiec jesli ktos bedzie chcial surke to spoko... wysle... Mam nawet jeszcze monetki Kolca nie chcialem ich wykorzystywac kiedy mialem mala produkcje,,, ake jesli bedzie trzeba teraz moge wykorzystac... he he

Pozdrawiam Wszytskie Mordeczki...

a szczegolnie Ekipe WG...

Zemsta tuz tuz!!!!

Buziaki dla naszych Dziewczyn Tez, nicoll

Offline

 

#14 2009-01-28 14:44:26

Bobekkozi

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: To forum (wątek) zostanie skasowane za 3 dni

nie podlizuj się Pabi:vomit:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naukaidzieprecz.pun.pl www.managerpes.pun.pl www.wtd.pun.pl www.dbuniverse.pun.pl www.narutogra-rpg.pun.pl